Let

27. dubna 2016 v 21:03 | Lussy |  Útržky
Nikdy mě nenapadlo, že se to opravdu stane. Nemyslela jsem si, že tam budu stát a dívat se dolů do té obrovské propasti pode mnou. Svíral se mi žaludek, celá jsem se chvěla a potily se mi dlaně. Křečovitě jsem se držela, abych nespadla. Ale proč? Vždyť proto jsem tam přišla, abych se vrhla přímo dolů, do neznáma, desítky metrů pod sebe.
Sledovala jsem krajinu pode mnou, auta prohánějící se po silnicích. Zkoušela jsem si představit, jaký to bude pocit až budu bezmocně padat. Až mě bude ostrý vzduch šlehat do tváří a uvidím, jak se nebezpečně přibližuji k zemi.
Z mého dumání mě vytrhl hlas: ,,Slečno jste připravená? Už budeme na místě.". Ochromena strachem jsem pouze přikývla. ,,Je to tady" pomyslela jsem si. Chvíle, na kterou jsem čekala. Zadržela jsem dech, pevně stiskla popruhy a ucítila tlak, vyskočili jsme. Letěli jsme vzduchem a já se nemohla zbavit strachu, ale najednou se rozevřel padák a my se vznášeli jako listy ve větru. Už jsem se nebála. Naopak. Užívala jsem si hřejivé paprsky slunce, teď už jemný vítr ofukujívcí moje tváře a pohled, který bere dech. Křeč v celém mém těle povolila. Znovu jsem začala klidně dýchat. Letěla jsem. Splnil se sen malé holčičky. Byl to skvělý pocit!
Po pár minutách plachtění jsme bezpečně přistáli na zemi. Celá rozzářená jsem poděkovala instruktorovi a oddechla si. ,,Zvládla jsem to! Skočila jsem padákem! Nemůžu tomu uvěřit!" křičela jsem a vrhla se do náruče svých kamarádek. Lepší narozeninový dárek a lepší kamarádky jsem si už nemohla přát.

Dívejte se na věci s otevřenýma očima. Vnímejte úžasné okamžiky, které vás potkají celým svým tělem. Postavte se svému strachu a udělejte něco bláznivého, bude to stát za to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačenka Kačenka | E-mail | Web | 27. dubna 2016 v 22:03 | Reagovat

To bych chtěla někdy vyzkoušet :-)

Hele, mrkni na mou TT povídku http://urejpalu.blog.cz/1604/brana

nebo na jednu starší, která je k tématu možná ještě víc. http://urejpalu.blog.cz/1603/pojd-zkus-to-znovu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama