Někdy stačí změnit úhel pohledu

22. srpna 2016 v 16:00 | Lussy |  Vztahy a jiná dramata
Být single?
Může to být fajn a zábava, ale jen do chvíle než si uvědomíte, že chcete někoho mít rádi a trávit s ním čas a dělat všechny ty věci, které vám až do teď připadaly k smíchu. Smály jste se svým přátelům, že jsou všichni pod pantoflem a nemůžou si užívat života a teď vidíte, že si možná užívají ten život víc než vy. Párty, drinky, známosti na jednu možná na dvě noci a kocovina se staly vaší rutinou a teď sedíte samy doma, pijete víno po litrech a u romantických filmů si můžete vyplakat oči. Sníte o svém princi na bílém koni a o tom, jak budete konečně šťastná.
Po pár lahvích vína, všech romantických filmech, které byly kdy natočeny, tunách čokolády a zmrzliny začnete sama sebe přesvědčovat, že byste byla opravdu dobrá přítelkyně a že ve skutečnosti by na vás měly stát fronty mužů/kluků. Vy byste přeci byla báječná jako něčí přítelkyně. Vařila byste mu, milovala ho, překvapovala. Stojíte za to, aby s vámi chtěl někdo chodit.
Střízlivíte. Opět si připadáte opuštěná. Zavoláte kamarádce, která není zadaná a proberete s ní, jak je to celé na nic. Vaše kamarádka vám všechno odkýve, protože se cítí naprosto stejně a začnete spolu debatovat o tom, co vám na vztahu nejvíc chybí. Vzpomenete si, jak jsou vztahy krásné a umí člověka udělat šťastným.
Najednou vám přijde zase líto, že nikoho nemáte a tak se snažíte společně rozveselit tím, že vymýšlíte všechny možné důvody proč je lepší být single. ,,Můžeš jít kdykoli, kamkoli, s kýmkoli." ,,Máš celou postel jenom pro sebe." ,,Nikdo nezapomene dát dolu prkýnko." ,,S nikým se nepereš o ovladač." ,,Nemusíš si každý den holit nohy!" A na to si všechny single dámy přiťukněme.
Zlepší se vám nálada. Obejmete kamarádku kolem ramen a smířeně jí řeknete ,,Víš, ono je vlastně fajn být single. Užijeme si toho dokud můžeme a na ten vztah si počkáme, protože to za to stojí."
A tak zkusme měnit názor. Podívejme se na věci jinak. Být single je skvělé a stejně tak i být ve vztahu. Obojí nás může udělat šťastnými, jen je třeba si počkat na správnou chvíli. Takže nesmutněte. Jednoho dne potkáte někoho, kdo vás bude milovat a vy zase jeho, ale do té doby choďte ven, tancujte celou noc, jeďte s kamarádkami na dovolenou, flirtujte, bavte se! Protože single nebudete napořád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama