Most přes minulost

12. ledna 2017 v 22:17 | Lussy |  Vztahy a jiná dramata
Většina z nás to už asi zažila. Zamilovali jsme se, mysleli, že je to ten pravý/á a nakonec to nevyšlo.. Co teď ?

Měli jsme všechno a nemáme nic. Přichází porozchodové zoufalství. Období smutku, pláče, izolace, romantických filmů a tun čokolády. Když už to trvá moc dlouho, rozhodnou se naši přátelédéle tomu už nepřihlížet a pokusí se nás znovu postavit na nohy. Často nás tahají mezi lidi a snaží se nám třeba někoho dohodit, přesvědčují nás, že ,,za to nestál/a", že ,,nebyl/a ten/ta pravý/á", že ,,potkáme někoho lepšího" a bla bla bla. Řeči, které v tu chvíli beztak jdou jedním uchem dovnitř a druhým ven.

Postupem času se sami rozhodneme "jít dál", zapomenout, dát vztahům druhou šanci a tak to zkoušíme znovu. Dobrovolně vyrážíme ,,na lov" oprášit své flirtovací techniky. Možná se několikrát spálíme, pár úletů na jednu noc a krátké románky, které za nic nestojí a trvají pár dní..

Stále ale myslíte na něj/ni.. Zkoušíte všechno možné, ale nic nefunguje než se objeví ONA. DRUHÁ ŠANCE, nová láska. Najednou se ocitáte na kraji mostu přes vaši minulost. Z prvu se zastavíte a nesměle nahlédnete dolů. Vidíte to všechno znovu a chcete se tam vrátit, máte chuť skočit dolů a nechat se tou krásnou minulostí unášet, ale nemůžete. Utopila by vás, stáhla pod hladinu. Bezcitně by vás pohltila a vy to víte, proto zavřete oči, sevřete ruce v pěst a odhodlaně uděláte první krok vstříc budoucnosti. Jdete pomalu a vaše druhá šance je jen pár kroků od vás. Blížíte se pomalu, krůček po krůček k druhému břehu. Sunete se podél kraje mostu a poočku stále zhlížíte dolů.

Aniž si to uvědomíte, ocitnete se přímo uprostřed mostu, v jeho nejvyšším bodě. Teď se musíte rozhodnout. Za vámi je všechna ta bolest a smutek a malý plamínek marné naděje. Pod vámi je minulost. Všechno, co bylo a co udržuje ten malý plamínek na jednom z břehů. Před vámi je budoucnost. Nevíte, jaká bude, ale víte, že může být lepší. Můžete se vrátit k bolesti, vzdát se a přijít o svou šanci jít dál, nebo se odhodláte vkročit do neznáma, nechat se překvapit budoucností a vběhnout své nové lásce přímo do náruče na druhý břeh.

Je to pouze na vás, ale pamatujte, že nemůžete hledat štěstí tam, kde jste o něj přišli. Štěstí je prchlivá věc a nezůstává dlouho na jednom místě a pokud se nehnete vy, tak štěstí ano. Proto raději jděte za svou druhou šancí, novou láskou, riskujte, přejděte ten most přes minulost.

Žijeme jen jednou, tak proč plýtvat časem v minulosti, když si ho můžeme užívat v přítomnosti a těšit se na budoucnost..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 12. ledna 2017 v 22:28 | Reagovat

presne na tomto moste teraz stojim :) lepšie by som to nenapisala..som niekdeu prostred...a neviem či prejst na druhu stranu alebo ešte nivat a dufat že môžem ostat na ehu na ktorom som bola a bolo mi krasne...
skvely članok:)

2 Lussy Lussy | 13. ledna 2017 v 16:02 | Reagovat

[1]: Děkuji za pochvalu článku, velmi to potěší.
Jinak k té situaci.. Vím, že je těžké opustit to krásné, co bylo.. ale jde právě o to, že to BYLO .. musíš se pohnout dál, abys mohla zažít to krásné, co teprve BUDE :)

3 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 14. ledna 2017 v 21:06 | Reagovat

hezky napsané ^^ sama takové drama sice neřeším, ale věřím že to někomu určitě pomůže :)

4 Lussy Lussy | 15. ledna 2017 v 14:01 | Reagovat

[3]: Děkuju moc :)

5 BenyA BenyA | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:47 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

6 KIRASuRn KIRASuRn | E-mail | Web | 14. července 2018 v 13:37 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama